Kingstom HyperX Cloud 2

Pirmiausiai norėčiau paminėti, kad aš nesu apžvalgininkas, tiesiog norėjau pasidalinti mintimis apie ausines Kingstom HyperX Cloud 2. Ieškojau ausinių prie kompo bendravimui plius muzikos klausimui. Pradžioje dairiausi į Logitech G430 ir į Razer Kraken V2. Razen gyvai neteko klausyti, tačiau Logitech’e buvo per daug išreikšti žemieji dažniai, kas man nepatiko. Todėl paskaitinėjas daugiau užsienio forumuose pradėjau galvoti apie Kingston ausines. Kaip tik tuo metu prasidėjo kalėdinė akcija Topo Centre ir aš nusprendžiau įsigyti Kingston HyperX Cloud 2.

Komplektacija

Ausinės komplektuojamos su papildomomis medžiaginėmis pagalvėlėmis, “aux to jack” perėjimu, bei maišeliu kelionėms. Visas pakavimas atrodo pakankamai solidžiai.

Pirmas įspūdis

Ausinių lankelis metalinis ir primena daugiau premium klasės ausines. Užsidėjus ausų nespaudžia ir ilgiau pabuvus neatsiranda jokio nuovargio. Išorinio garso izoliacija nebloga, tačiau jei muzikos neklausote, vistiek girdėsite savo kolegas.

Išorinis USB dac’as turi 7.1 funkciją. Namų kino pojūčio, gal ir nesukuria, tačiau papildomų aidų ir garselių atsiranda. Nors aš asmeniškai šios funkcijos nenaudoju. Kalbant apie muzikos klausimą, tai garsiau klausant skamba neblogai. Tačiau skambant tyliai visai dingsta žemi ir manau, jog audiofilai prisikabintų prie aukštų, jie gaunasi šiek tiek pavelti. Tačiau, jeigu pas jus namuose nėra audio aparatūros už keturženklę sumą, tuomet dėl to perdaug nereiktų sukti galvos.

Kitas svarbus aspektas tai mikrofonas. Kaip ir kitose apžvalgose minima, jis šiek tiek tylokas. Bent jau naudojant ant “auto” garsumo. Tačiau su pašalinius garsus atfiltruoja neblogai. Bent jau man labiausiai nepatinkanti mikrofono savybė, kad jis tik išsiima, tačiau negalima jo pakelti per savo ašį į viršų. O tai reiškia, kad visą dieną matai apačioje styrantį mikrofoną. Jį kažkiek galima nulenkti, tačiau vistiek matosi. Plius tas laido lankstymas kiekvieną dieną neaišku ar neatsilieps ilgaamžiškumui.

Minusai:

  • Tylokas mikrofonas.
  • Mikrofonas nepasisuka per savo ašį. Galima tik pilnai atjungti.
  • Ausinių laidas neatsijungia nuo ausinių

Pliusai:

  • Patogios ausų pagalvėlės
  • Gera garso kokybė
  • Gera surinkimo kokybė

Daugiau papildysiu po ilgesnio laiko naudojimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *